Wygląd reedycji

Serwis Amazon ujawnił poglądowy wygląd kwietniowych reedycji albumów Little Earthquakes i Under the Pink. Ukażą się w grubszych digipackach, a same dyski wzorowane będę na pierwotnych wydaniach winylowych.

le2015 utp2015

Reklamy

3 thoughts on “Wygląd reedycji

  1. Mnie by się marzyły EP-ki z wersjami solo utworów z „American Doll Posse” i „Abnormally Attracted To Sin”. Bardzo lubię obydwa te albumy, ale uważam, że niektóre utwory brzmią w wersji solo lepiej niż z zespołem lub też jeszcze lepiej. Wiem nierealne..

    • „Almost Rosey” czy „Beauty Of Speed” solo po prostu powalają swym pięknem, wersje z pełnym zespołem nie oddają w pełni ich potencjału. A i „Welcome To England” solo brzmi zaskakująco dobrze :)

  2. Marzą mi się też oficjalne bootlegi z trasy „Unrepentant Geraldines Tour”. To by było coś! Tyle wspaniałych cover i wręcz powalające wersje niektórych starszych utworów, jak np. odświeżone „In the springtime of his voo doo”, „Precious things”, „Sugar”, „Sude”, „Riot poof , „Pancake”, „Parasol”. Mam nadzieję, że kiedyś coś takiego wyjdzie, bo to była znakomita trasa!

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s