Linz, Austria (07.06.2014)

Wczorajszym koncertem w Linz, Tori zakończyła wizytę w Austrii. Zagrała aż dwa debiuty z płyty American Doll Posse – „Father’s Son” i „Roosterspur Beidge”, oraz m.in. dwudziestoletnie  bisajdowe „Butterfly”, czy „The Power of Orange Knickers”, „Another Girl’s Paradise” i „Wedding Day”. Kontrowersyjną niespodzianką było wykonanie utworu tegorocznego (jeszcze bardziej kontrowersyjnego) austriackiego zwycięzcy Eurowizji Conchita Wurst pt. „Rise Like a Phoenix”. Jutro koncert w Stuttgarcie, zaczynający ostatnią serię niemieckich występów.

Debiuty: „Father’s Son”, „Butterfly”, „Roosterspur Bridge”

Covery: „Songbird” [Fleetwood Mac], „Rise Like a Phoenix” [Conchita Wurst]

Parasol
Black-Dove (January)
Crucify
Father’s Son
Oysters
The Power of Orange Knickers
Silent All These Years
Butterfly
Lizard Lounge
Songbird (cover Fleetwood Mac)
Rise Like a Phoenix (cover Conchita Wurst)

Take to the Sky
Roosterspur Bridge
Secret Spell
Cooling
Another Girl’s Paradise
i i e e e
Bis
Cornflake Girl
Wedding Day
Tear in Your Hand

Reklamy

8 thoughts on “Linz, Austria (07.06.2014)

 1. W końcu doczekałem się „Father’s Son” :) Tori stanowczo za rzadko gra ten kawałek, a to jeden z lepszych na ADP.

 2. Tori zagrała dziś w śniadaniowym niemieckim programie z playbacku. Kojarzy mi się „cudne” TVNowskie Dzień Dobry sprzed dwóch lat – ale u nas przynajmniej ludzie nie klaskali w rytm :D

  • klaskaniem też się popisaliśmy… nie pamiętacie co było na koncercie przy Programmable soda? jeśli nie, nie przypominajcie sobie ;)

  • Z… playbacku? Seriously, Tori? :((( Skoro Kazik mógł się temu przeciwstawić (i rozwiązać problem raz na zawsze, w każdym razie w stosunku do jego występów) śpiewając do suszarki, tym bardziej artystka klasy (i pozycji) Tori nie powinna mieć problemów ze stanowczą odmową takich praktyk.

   Zwłaszcza, że przypominam sobie niezbyt przychylne wypowiedzi Tori na ten temat…

   • To jest program śniadaniowy, można jej to wybaczyć. W takich programach to często jest wymóg, bo nie ma odpowiednich warunków technicznych, a promocję musi jakąś robić, żeby ludzie wiedzieli że nagrała płytę ;) Ważne, że na koncertach za które ludzie płacą, zawsze jest na żywo i zawsze daje z siebie wszystko ;)

 3. TO MY Polacy requestowaliśmy „Rise Like A Phoenix” w Wiedniu!! :) Jest szansa, że Tori powtórzy to w Warszawie! Ma to zapisane w swoim zeszycie:))))

 4. Czytałem na jakiejś zagranicznej stronie o tym programie niemieckim, w którym Tori wystąpiła i wyczytałem, że tam wszyscy artyści są przymuszani do śpiewania z playbacku, a i publiczność wcale nie klaszcze spontanicznie. Oni po prostu muszą klaskać i mają klaskać, więc klaszczą.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s