O płycie w polskich mediach

W weekendowych wydaniach polskich gazet pojawiło się kilka artykułów dotyczących płyty Unrepentant Geraldines. Zapraszamy do lektury!

Dziennik
Gazeta Polska
Polityka
onet.pl (tłumaczenie recenzji z Los Angeles Times…)
Wcześniejsze recenzje
Interia
Kinoblog
Subiektywna płytoteka
Zatopiony w ciszy

Reklamy

4 thoughts on “O płycie w polskich mediach

  1. 0_0 jaka pozytywna recenzja w „Gazecie Polskiej” – i jak znamiennie przemilczanie wątki dot. religii z twórczości Tori. Niemniej, poza tym „ideologicznym niedopatrzeniem” właśnie ta (krótka) recenzja wydaje się być najbardziej osobista i rzeczowa (może dlatego, że autor był w życiu na koncercie Tori, jak się zdaje, w przeciwieństwie do większości innych recenzentów). O ironio…

  2. Przykre jest według mnie to, że tak wiele osób zamiast do tego co Tori przekazuje w swojej twórczości zwraca większą uwagę na to co robi ze swoją twarzą. Przykład – komentarz pod recenzją z Dziennika. Tak jakby to, że używa botoksu przekreślało ją jako artystkę czy osobę. Przyznam, że na początku sam byłem tym lekko rozczarowany, ale potem zrozumiałem, że nie mam prawa jej za to potępiać, że przecież to wciąż ta sama niezwykła kobieta i artystka o pięknej duszy.

    • Poziom tego komentarza powala na kolana ;) Nie przejmowałbym się takimi trollami.

      Botoxy, liftingi i inne …co z tego? ;) Wygląda olśniewająco! Przyznam ,że podczas ery AATS trochę przesadziła ale na chwilę obecną wygląda wyjątkowo naturalnie. Poza tym… czy to ważne? Wystarczy pójść na koncert żeby zobaczyć ,że ten niepokorny rudzielec który zasłynął w latach 90-tych nadal rządzi na scenie i nic mu nie ubyło z „tego czegoś” :)

  3. A ciekawe jak wyglądały zdjęcia z sesji do albumu AATS bez retuszu. Podoba mi się szyk i elegancja bijąca z tych zdjęć i jest kilka w mojej opinii genialnych ujęć, ale niektóre są wyjątkowo nie udane.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s