Oslo, Norwegia (22.05.2014)

Tori przemierza Skandynawię. Choć w Oslo nie zagrała wielu debiutów, lista utworów wyglądała imponująco z m.in. pierwszym wykonaniem wersji łączonej utworów „Abnormally Attracted to Sin” i „Unrepentant Geraldines”, „Curtain Call”, „Precious Things”, „Forest of Glass”, „Sugar”, czy „Take on Me” zespołu A-ha (po raz drugi w Oslo i po raz drugi w ogóle!). Zadebiutował także cover zespołu A Great Big World pt. „Say Something”. Poniżej cała setlista. Jutro Dania – Tori zagra w Kopenhadze.

Debiuty: „Abnormally Attracted to Sin/Unrepentant Geraldines”

Covery: „Say Something” [A Great Big World], „The Boys of Summer” [Don Henley], „Take on Me” [A-ha]

Parasol
Curtain Call
Trouble’s Lament
1000 Oceans
Icicle
Wild Way
A Sorta Fairytale
Forest of Glass
Lizard Lounge
Say Something (cover A Great Big World)
The Boys of Summer (cover Dona Henleya)

Little Earthquakes
Space Dog
Abnormally Attracted to Sin/Unrepentent Geraldines
Sugar
In the Springtime of His Voodoo
Cornflake Girl
Bis
Precious Things
Wedding Day
Raspberry Swirl
Take on Me (cover A-ha)

Reklamy

9 thoughts on “Oslo, Norwegia (22.05.2014)

 1. Mash up Abnormally Attracted to Sin/Unrepentent Geraldines jest genialny! Fajnie by było gdyby grała to więcej razy to będzie brzmiało jeszcze lepiej.

 2. Marzy mi się, żeby wydała kiedyś solowe wersje niektórych piosenek na jakiejś EP-ce, bo często brzmią jeszcze lepiej niż z zespołem, przykładem niech będą choćby „Bouncing of clouds” czy „Beauty of speed”. Ale to nigdy nie nastąpi, niestety. Albo po każdej trasie koncertowej powinien wychodzić album koncerty czy oryginalne bootlegi z zapisem audio, z najlepszymi wykonaniami. W końcu na każdej z tras są jakieś wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wykonania.

   • O tak! Zdecydowanie! Bo słuchanie na YouTube to nie to samo, szczególnie że często jakość pozostawia wiele do życzenia. A na każdej trasie powstają wersje utworów, których nie można usłyszeć nigdzie indziej, np. „Carbon” i „Icicle” z zespołem na „Sinful Attraction Tour” czy „Cruel” na „Strange Little Tour” czy też „Parasol” z obecnej trasy. A które z oficjalnych bootlegów z trasy „American Doll Posse Tour” najbardziej polecacie i gdzie można je zakupić w przystępnej cenie?

   • Swoją drogą miało wyjść chyba coś w rodzaju Legs & Boots: Best Of na oficjalnym nośniku. Szkoda, że nic z tego nie wyszło. Podobnie jak nic nie wyszło z dvd z ADP Tour :(

   • Co do Bootlegów z ADP to chyba najlepiej kupować z gaude.pl (najlepsza jakość i chyba nawet taniej niż na iTunes) – mp3 (320kbps) po 45 zł, a flac-i po 76,90.

  • A orientujesz się może, które koncerty ze strony yessaid.com są warte ściągnięcia? Jest tam tego bardzo dużo i już trochę mam, a nie chce mi się ściągać wszystkiego. Najbardziej interesują mnie koncerty z roku 2002, 2003, 2005 i 2009.

   • Najlepiej poprzeglądaj setlisty poszczególnych koncertów np. na undented i tym kluczem wybieraj :)

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s