Książka o Tori po polsku

bio11 czerwca nakładem In Rock ukaże się polska pozycja książkowa poświęcona w całości Tori, której autorką jest Dagny Kurdwanowska.

„Tori Amos od dziecka była muzycznym włóczykijem. Wędrowała własnymi szlakami, wybierając często trasy, na które nikt ani przed nią, ani po niej się nie zapuszczał. Tori ma duszę odkrywcy i poszukiwacza przygód, który kocha muzykę, krwiste opowieści i dobre wino. Ta książką,  pierwsze tak obszerne polskie opracowanie na temat artystki, jest opowieścią o jej podróżach, poszukiwaniach i fascynacjach. Jest także przewodnikiem po świecie kobiety – istoty zmysłowej, prowokatorki, poetki, kompozytorki, matki, żony i jednej z najbardziej innowacyjnych artystek na scenie muzycznej.  Tori gra dla nas od ponad 25 lat. Wciąż sprawia wrażenie jakby wszystko, co najlepsze było dopiero przed nią. Oto moja niezbyt obiektywna biografia Tori Amos – artystki, która zawsze wiedziała, co zaśpiewać, żeby mnie pocieszyć.”

Reklamy

5 thoughts on “Książka o Tori po polsku

  1. Normalnie nie wierzę, że wreszcie się doczekaliśmy…Na polskim rynku nie było niczego o Tori po polsku!

  2. Aaaa!! Tak strasznie się cieszę! Super, że jeszcze przed koncertem w Warszawie! Zdążę kupić i dać do podpisu:)))

  3. Chyba jestem trochę poza głównym „toriobiegiem”, bo wiadomość całkowicie mnie zaskoczyła. Ale jak pozytywnie! No to mam już murowany prezent dla kogo się da, działalność „misjonarską” czas zacząć ;)

  4. Fantastyczna wiadomość!
    Nie mogę się doczekać! Właśnie tego brakowało książki po polsku. Mam nadzieję, że będzie też coś o inspiracjach dotyczących poszczególnych albumów i piosenek – bo wiele z nich jest niezwykle interesujących.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s