Premiera „Selkie” + nowy utwór bonusowy + …

Co więcej na stronie Universal Music Classics pojawił się drugi koncert Tori w Warszawie – 6 grudnia 2014! Oczywiście może być to pomyłka, ale kto wie…

Brytyjski sklep iTunes udostępnił możliwość zamówienia albumu Unrepentant Geraldines. Tym samym pobrać można także utwór „Selkie„. Poza tym, dowiedzieliśmy się, że cyfrowym utworem bonusowym będzie „White Telephone to God„.

Reklamy

4 thoughts on “Premiera „Selkie” + nowy utwór bonusowy + …

  1. W lipcu Sala Kongresowa idzie na trzyletni urlop z powodu remontu więc ciekawe gdzie miał by się odbyć ten koncert w Wawie…Jeśli miałbym coś sugerować Tori to Wrocław i przepiękną Salę Koncertową Polskiego Radia. Naprawdę robi wrażenie i będąc tam ostatnio właśnie to miejsce przyszło mi na myśl w zastępstwie Kongresówki…Ale nie podniecajmy się…pewnie chodzi o koncert okolicznościowy typu recital w Trójce…A z pewnością pomyłka, choć nadzieję trzeba mieć!

  2. Selkie, Selkie … żywcem wyrwane z The Beekeeper + te ptaszki na końcu :D Brakuje mi szumu morza i fal uderzających o klify :D Nie no przyznam ,że melodyjny utwór ale trochę …pozytywnie mdły. Bliźniacza siostra Your Ghost, tyle że bardziej radosna. Wielki plus za prostotę, fortepian i głos Tori – nie trzeba nic więcej.

  3. Antymon, kopę lat! :)

    Fakt, aż dziwne, że nikt (wliczając w co piszącego te słowa) nie zwrócił uwagi na „czeski błąd”. Cóż, miło było liczyć na drugi koncert…

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s