Wywiad dla The Observer

Tori udzieliła wywiadu brytyjskiemu tygodnikowi The Observer. Szablonowa rozmowa dotyczyła pokrótce wszystkiego: muzyki, dzieciństwa, rodziców, męża, córki. Jeśli chodzi o musical, Amos przyznała, że ekipa chciała uniknąć tworzenia spektaklu odpowiadającego wszystkim gustom. Interesującą informacją jest, że w następnym roku możemy spodziewać się nie tylko nowego albumu nieklasycznego, ale również trasy promującej go! Ponadto Tori zdradziła, że teraz marzy jej się skomponowanie muzyki do baletu. Nawiązała także do ostatniego „występu” Miley Cyrus na VMA.

Reklamy

2 thoughts on “Wywiad dla The Observer

  1. O żesz, co za wydiad.*facepalm* Tori naprawdę ma cierpliwość, gdyby autor przeczytał z 5 wywiadów z ostatnich …dziestu lat, może by pojąć, że 99,99% pytań jest powtarzanych do znudzenia?

    Czekam aż kiedyś Tori podejmie dowcip i na pytanie o ojca-pastora albo indiańskie korzenie odpowie „Skąd wiesz? Nigdy o tym publicznie nie mówiłam…”.

    • Trzeba pamiętać, że większość czytelników nie jest fanami Tori więc to co my wiemy po raz enty reszta czyta po raz pierwszy. Dlatego trzeba wybaczyć takie wywiady, co zapewne robi także Tori z szacunku dla dziennikarza.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s