Najgorsza piosenka Tori – plebiscyt

Projekt Tori Songs organizuje kolejny plebiscyt. Co ciekawe wybieramy najgorsze piosenki Tori. Swoje listy (zawierające od jednego do pięciu utworów) należy wysłać na adres: torisongs @ gmail .com (bez spacji). Przypominamy, że wybrane już zostały najlepsze piosenki, najlepsze covery oraz najlepsze płyty. Akcja potrwa około 2 miesięcy. Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji: facebook, twitter i tumblr.

Reklamy

15 thoughts on “Najgorsza piosenka Tori – plebiscyt

 1. Zdecydowanie Mr. Bad Man :D przesłuchałem tą piosenkę tylko raz :D Hoochie Woman też ma szanse na podium …Chociaż tak teraz pomyślałem ,że zapewne podium zajmą piosenki z Y Kant Tori Read :D

 2. Najgorszy jest wg mnie Beekeeper w rozciągniętej wersji live. Nigdy nie wytrzymałem do końca.
  Arcyciekawy plebiscyt!

   • No ciekawe spostrzeżenie, bo z jednej strony bardzo ładna melodia i brzmienie ale z drugiej na granicy amerykańskiej pretensjonalności. Choć to dwa różne światy to wydaje mi się, że trzeba „kupić” konwencję tej piosenki. Coś jak z twórczością R+ Myślę, że gdyby Tori nieco przyspieszyła ten utwór to nie byłby taki „różowopoduchowy”…..wiecie o co mi chodzi….

   • Wiemy, wiemy, too much sugar. W zasadzie, nie jest to utwór, którego bym nie mógł słuchać i obiektywnie, nie jest tragiczny. Może to dogłębnym zastanowieniu, znalazłby się bardziej odpowiedni „kandydat(ka)” – ale, jakoś, dziwnym trafem, przy każdej sytuacji rozmowy o najgorszym utworze, „China” przychodzi mi na myśl jako pierwsze.

 3. Pingback: 25 najgorszych piosenek – wyniki! | I know where I am

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s