Remiks „Flavor” najlepszym utworem klubowym w USA + wywiad

Po 10 tygodniach wspinaczki, remiksowi „Flavor” (autorstwa Peter Rauhofera) udało się zająć pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych utworów klubowych i tanecznych na liście Billboardu. Szczerze gratulujemy sukcesu zarówno Tori, jak i Peterowi!

Z okazji dobrych wyników na liście, Pro Motion przeprowadził wywiad z Tori do obejrzenia TUTAJ. Tori opowiada o swoich inspiracjach (głównie fortepianie). Stwierdza, że choć muzyka dance nie jest bezpośrednio jej DNA muzycznym, jednak lubi czerpać z niej inspiracje. Jej ulubionymi remiksami własnych utworów są te wykonane przez Timo Maas, Armanda van Heldena, także Petera Rauhofera. Podoba jej się, że ludzie potrawią „tańczyć z diabłem”, kiedy remiksowany utwór opowiada mroczne historie. Jeśli chodzi o branżę muzyczną Tori stwierdza, że pojawia coraz mniej artystów, którzy komponują własne piosenki, a większość utworów jest „projektowanych” dla określonych celów, np. do radia. Potwierdzone zostaje także, ze Tori pracuje nad nieklasyczną płytą, która ukaże się w 2014 roku.

Reklamy

One thought on “Remiks „Flavor” najlepszym utworem klubowym w USA + wywiad

  1. No właśnie, tak się zastanawiam czyja zasługa w takim przypadku jest największa-Tori, Petera, didżejów czy fanów…
    Peter to zremiksował ale Tori napisała orginał, który go zainspirował. Niewielu fanom te remiksy się podobają ale cokolwiek by nie wiązało się z naszą idolką będziemy wspierać więc stąd popularność. Być może didżeje (ci trochę starsi!] sięgneli po Flavor pamiętając jeszcze sukces Profassional Widow….Jak by nie było jest dobrze.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s