Remiksy Flavor w całości

Trzy remiksy utworu ‚Flavor’ autorstwa Petera Rauhofera są dostępne do pobrania za darmo na stronie soundcloud. Zapraszamy do słuchania i ściągania!

Reklamy

2 thoughts on “Remiksy Flavor w całości

  1. Niestety te remixy całkowicie mi się nie podobają. Siłą tych najlepszych, jak najbardziej znanych „profasional Widow” czy „Talula”(z winylowego singla) było zmyślne wykożystanie fraz śpiewanych przeż Tori. Tutaj wokal został tak zmarginalizowany, tak usadowiony, że praktycznie po wysłuchaniu w ogóle się go nie pamięta i nie zwraca uwagi. Mogłoby tam w ogóle nie być najmniejszego fragmentu „Flavor” i tak byłoby to zwyczajne techno umca umca umca bitu bitu bit!!
    Powysłuchaniu wszystkich trzech tylko mnie głowa rozbolała. Jak sami domowym sposobem umieścimu kilka śpiewanych przez Tori słów w dowolnie wybranym kawałku jakiegoś DJ, efekt będzie taki sam.
    Miałem nadzieję na coś w stylu „God the Dharma Kaya mix” bądź wersję rainforest mix. Jak pisałem gdzieś wcześniej, świetny byłby mix w stylu ambientowym a jak coś szybszego to aby była tam zabawa słowem, frazą jak w „Professionalu”.
    A mamy 95% łup łup łup i 5% Tori.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s