Premiera: ‚Silent All These Years’ oraz ‚Gold Dust’

Magazyn Rolling Stone zamieścił dziś wywiad z Tori na temat płyty Gold Dust. Niespodzianką są dwa utwory z albumu (Silent All These Years oraz tytułowy Gold Dust), których można posłuchać, czytając artykuł TUTAJ.

Z dodatkowych informacji: utwór Hey Jupiter pojawi się na październikowych koncertach!

Reklamy

One thought on “Premiera: ‚Silent All These Years’ oraz ‚Gold Dust’

  1. Kurcze, jak ona faworyzuje ciagle to Silent all these Years. Jedyny utwór Tori, który mnie drażni ale zcierpię…W końcu ma prawo!
    Jesli chodzi o brzmienie, mam wrażenie nadużycia nakładek wokalnych. To, po wysłuchaniu trzech już znanych utworów! A co będzie w przypadku całej płyty…
    Nie odczuwam także aby wokal był mocniejszy ponieważ pierwowzór Silent(…) był nagrany surowiej i Tori brzmiała ostrzej. Takie były kiedyś czasy i mi to pasuje. Dziś płyty nagrywa się inaczej więc nawet takie Boys For Pele brzmieniem zbliżyłoby sie do Beekeeper’a gdyby zostało nagrane dziś. Czyli wyraźny głośny i ciepły wokal nad muzycznym jednolitym dynamicznie tłem. Wyjątkiem jest tu moim zdaniem album Night Of The Hunters brzmiący tak jak lubię. Słychać tam nawet szuranie pedałów od fortepianu. Dziś ludzie mają inne uszy więc i płyty muszą brzmieć inaczej. Nie zmienia to faktu, że Gold Dust i tak mi sie pewnie spodoba. Jak Beekeeper, ADP czy Midwinter.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s