Tori w Warszawie z Polską Orkiestrą Radiową?

Live Nation Polska zmienił nazwę koncertu Tori na facebooku, potwierdzając, że Tori zagra w Warszawie z nie The Metropole Orchestra (jak wcześniej sądziliśmy), a z Polską Orkiestrą Radiową!

Reklamy

5 thoughts on “Tori w Warszawie z Polską Orkiestrą Radiową?

    • A ja się czuję wyróżniony, że w moim kraju zagra z Nią polska orkiestra! Tak samo jak byłem dumny z polskiego kwartetu smyczkowego. Polska Orkiestra Radiowa to nie jest przecież jakieś byle co. Gdyby Tori miała przyjechać z The London Symphony Orchestra albo z muzykami berlińskimi to wtedy można marudzić bo te orkiestry zna cały świat i mają bogaty „życiorys” współpracy z artystami rockowymi. I tak mało która osoba wybierająca się na koncert ma kompetencje ocenić pracę muzyków z orkiestry. Najważniejsza będzie akustyka i nagłośnienie koncertu. Poza taką małą rudą Panią Kapitan całej tej załogi oczywiście…

      • Zgadzam się z Rafałem. Liczyłem na to, że będzie jakiś polski element, skoro nigdzie nie było potwierdzenia, że Tori zagra z Metropole. Jak dla mnie bomba! Nie dość, że tylko 5 koncertów, to jeszcze w Polsce jako jedyny z inną orkiestrą. Mam nadzieję, że wyjdzie jakiś oficjalny bootleg z tego…

      • Mnie ciekawiła The Metropole Orchestra, bo kolega był na koncercie Within Temptation z tą orkiestrą właśnie i bardzo sobie chwialił, ale płakał nie będę, polska orkiestra też napewno da czadu :)

  1. Ja też jestem trochę zawiedziona, bardzo chciałam zobaczyć T i Metropole razem na żywo! No ale skoro tak wyszło to pozostaje nam być dumnym z tego, że wybrała naszą orkiestrę :)

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s