Gold Dust – płyta, trasa i Polska!

AKTUALIZACJA: W sklepie FAN.PL pojawiła się zapowiedź albumu Gold Dust z datą premiery 5 października. Dostępne są dwie wersje: standardowa i deluxe (z płytą DVD).

Eventim rozsyła już bilety. Otrzymałem dziś swoje!

Kolejne dwa koncerty potwierdzone. 3 października Tori zawita do Londynu, gdzie zagra w Royal Albert Hall – bilety trafią do sprzedaży 22 czerwca. Natomiast koncert w Berlinie odbędzie się 15 października w Berliner Philharmonie. Bilety będą dostępne już dziś.

No i stało się! W październiku światło dzienne ujrzy płyta Tori pt. „Gold Dust„, zawierająca zestaw utworów artystki w aranżacjach orkiestralnych (z the Metropole Orchestra)!
W ramach trasy koncertowej promującej wydawnictwo Tori odwiedzi Polskę! Będzie to miało miejsce dokładnie rok po jej ostatnim koncercie, tj. 13 października 2012 roku. Bilety do nabycia na stronie Live Nation (w cenach 385/275/242/209 zł). Tori zawita także do Rotterdamu, Brukseli, Berlina oraz do innych miast w Europie i i USA, które zostaną podane wkrótce.

Reklamy

11 thoughts on “Gold Dust – płyta, trasa i Polska!

  1. To taka sala, że z każdego punktu dobrze widać i słychać, czy to parter, amfiteatr, balkon czy dostawka. Wiadomo, że każdy by chciał jak najbliżej ale tragedii w innych częściach sali nie ma. Dobrze jest siedzieć tak aby łatwo móc wybiec pod scene na bisy!

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s